EN ES DE
STRONA NIE DZIAŁA?!

Użyj 3 niezależnych serwerów (Olsztyn, Warszawa, Wrocław)
do potwierdzenia, czy Twoja strona naprawdę nie działa.

Strona Nie Działa?! - o narzędziu

Strona Nie działa?! to bezpłatne narzędzie, które pozwoli Ci sprawdzić, czy strona internetowa, która Ci się nie otwiera, jest rzeczywiście niedostępna - czy może problem występuje tylko po Twojej stronie.

Jak wprowadzisz adres URL strony, aplikacja Strona Nie Działa?! sprawdzi jej dostępność jednocześnie z trzech niezależnych lokalizacji. Po chwili ujrzysz wynik w postaci mapy z zaznaczonymi stacjami monitorującymi oraz rezultatami próby z każdej z lokalizacji.
Jeżeli strona jest dostępna, zobaczysz zielony status "HTTP/1.1 200 OK". W przeciwnym razie, na czerwono zostanie wyświetlony komunikat błędu - np. "TIMEOUT" albo "HTTP/1.0 404 Not Found".
Jeżeli nie zaznaczysz opcji "Test prywatny", wynik zostanie zapisany i będzie dostępny pod własnym adresem URL - z możliwością odświeżenia.

Test dostępności strony realizowany jest za pomocą serwerów należących do globalnej sieci usługi monitorowania stron - Super Monitoring. Usługa ta daje pewność właścicielom serwisów i aplikacji internetowych, że o każdej awarii i usterce dowiedzą się w pierwszej kolejności.
Super Monitoring monitoruje dostępność stron, weryfikuje ich treść, testuje formularze, mierzy szybkość wczytywania, sprawdza działanie funkcji i procesów, pilnuje wygasania domen i certyfikatów SSL.
Jeśli chcesz, możesz bezpłatnie wypróbować monitoring stron przez 14 dni.Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki.zamknij